window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');
Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Trimble kevadkampaania

Maailma kõige populaarseima põllumajanduslike GPS seadmete tootja Trimble kevadkampaania pakkumiste hulgas on soodsa hinnaga paralleelsõiduseadmeid, lihtsaid Isobus juhtseadmeid ja näidisvarustusega rooliseadmeid. Trimble ja Müller Isobus ja GPS seadmete kampaania kehtib kuni Mai keskpaigani, ning võimalusel ka pikemalt.

Isaria taimesensorid soodsalt!

Hiljuti suurema uuendus kuuri läbi teinud Isaria aktiivsete taimesensorite soodus kampaania raames pakume hea hinnaga seadmeid erinevatesse kasutus valdkondadesse. Näiteks mineraalväetiste ja vedelväetiste laotamiseks, kasvuregulaatorite pritsimisel, läga laotamiseks muutnormiga töötavatel läga seadmetel, ning ka rohumaade uuendamisel.

Rauch eeltellimus kampaania

Heitliku moega 2021 aasta on läbi ja aeg on juba valmistuda järgnevaks hooajaks. Seepärast oleme kokku pannud Rauch mineraalväetise laoturite eeltellimus kampaania, kus on välja toodud Rauch Axis väetisekülvikute põhi mudelid. Kampaania masinate hulgas on nii lihtsad kui ka tipptehnoloogilised laoturid, ning kõik alltoodud masinad on varustatud GPS sektsiooni juhtimise valmidusega.

Deutz-Fahr kampaania pakkumised

Pakume Deutz-Fahr kampaaniga soodus hindadega laos olevaid traktoreid. Valikus on 236 hj - Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV ja uued 5 seeria traktorid. Lisaks sellele oleme välja toonud ka tutvumis pakkumised ka Deutz-Fahr 8280 TTV 268 hj astmevaba transmissiooniga traktorile.

Go to Top