window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');

Sooduspakkumised

Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Agri-Spread mineralväetise ja lubja laoturite pakkumised

Lubja ja väetisekülvikute sektoris üks kiiremalt arenev perefirma toodab Agri-Spread AS seerias lihtsaid ja tugevaid lubja laotureid, mis saavad hakkama ka väetise külviga, ning firma uusimat seeriat Agri-Spread AS 2000 seeria mineraalväetise külvikuid, mis tulevad toime ka lubja laotamisega. Mõlemal seerial on valikus IsoBus juhtimine, kaaluseadmed, roostevaba terasest mahuti ehitus ja külviku katted, AS 2000 seerial ka 14 osaline GPS sektsiooni juhtimine.

Mascar sooduskampaania

Itaalia ühe suurima rullipresside, kiletajate ja teravilja külvikute tootja Mascar on Eesti põllumeestele tuttav juba 2000-de algusest. Praeguseks on mudelivalikusse lisandunud uusi rullipresse ja kiletajaid nii tavakasutaja kui ka profitasemel. Mascar sooduskampaania pakkumiste hulgast leiate lihtsamad heinapressid, kesktaseme ja profitaseme rullipressid siloteoks, ning erinevaid rullimähkurid ja kiletajad.

Potila eeltellimus kampaania

Põhjamaade kõige populaarsema järelveetava kultivaatori sünnikodu on Soomes. Pea 50 aastase kogemusega kultivaatori tootja Potila on praeguseks tootnud ligi 40 000 kultivaatorit, ning jätkab turuliidrina nii Soomes kui lähiriikides. Hiljuti suurema uuendus kuuri läbi teinud Potila kultivaatorite eeltellimus kampaania raames pakume soodushinnaga kultivaatoreid erinevatesse kasutus valdkondadesse.

Fella sooduspakkumised

Pakume soodsaid hindasid laos olevatele ja mõistliku tarne ajaga Fella silotehnikale. Oleme välja toonud ka mõned näidispakkumused nii niidukite, kaarutite ja vaalutite hulgast. Kampaania kehtib kuni Märtsi lõpuni või lao masinate ammendumiseni.

Rabe sooduspakkumised

Saksamaa mullatehnika eksperdi Rabe tooted on Eestis ja Euroopas tuntud eelkõige oma tugevuse poolest, ning just seda vajavad Eesti keskmisest raskemad mullad. Vaieldamatu Saksa kvaliteediga Rabe tehnikale oleme teinud eeltellimis kampaania raames soodushinnad, mille tutvustamiseks leiate lehelt ka mõned näidismakkumused.