window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');

Sooduspakkumised

Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Strautmann söödamikserite soodushinnad

Oleme teinud Eesti põllumeete hulgas väga populaarsete Strautmann järlveetavatele ja iseliikur söödamikseritele sooduskampaania, millega tutvustame lihtsaid Sherpa iseliikur söödamiksereid ja Verti-Mix ühe ja kahe teoga miksereid.

Knoche tutvumis kampaania

Tutvustame Eesti põllumeestele pea 55 aastase põllumajandustehnika tootmiskogemusega Saksamaa perefirma Knoche mullatehnika tooteid. Knoche toodete hulgast leiab väga suure valiku erinevaid randaale ja põllurulle, ning tüü- ja sügavkobesteid. Tutvustus kampaania hulgast leiate näidispakkumised randaalidele, tüükultivaatoritele ja põllurullidele.

Agri-Spread mineralväetise ja lubja laoturite pakkumised

Lubja ja väetisekülvikute sektoris üks kiiremalt arenev perefirma toodab Agri-Spread AS seerias lihtsaid ja tugevaid lubja laotureid, mis saavad hakkama ka väetise külviga, ning firma uusimat seeriat Agri-Spread AS 2000 seeria mineraalväetise külvikuid, mis tulevad toime ka lubja laotamisega. Mõlemal seerial on valikus IsoBus juhtimine, kaaluseadmed, roostevaba terasest mahuti ehitus ja külviku katted, AS 2000 seerial ka 14 osaline GPS sektsiooni juhtimine.

Mascar sooduskampaania

Itaalia ühe suurima rullipresside, kiletajate ja teravilja külvikute tootja Mascar on Eesti põllumeestele tuttav juba 2000-de algusest. Praeguseks on mudelivalikusse lisandunud uusi rullipresse ja kiletajaid nii tavakasutaja kui ka profitasemel. Mascar sooduskampaania pakkumiste hulgast leiate lihtsamad heinapressid, kesktaseme ja profitaseme rullipressid siloteoks, ning erinevaid rullimähkurid ja kiletajad.

Potila mullatehnika kampaania

Põhjamaade kõige populaarsema järelveetava kultivaatori sünnikodu on Soomes. Pea 50 aastase kogemusega kultivaatori tootja Potila on praeguseks tootnud ligi 40 000 kultivaatorit, ning jätkab turuliidrina nii Soomes kui lähiriikides. Hiljuti suurema uuendus kuuri läbi teinud Potila kultivaatorite soodus kampaania raames pakume mõistliku hinnaga kultivaatoreid erinevatesse kasutus valdkondadesse.

Go to Top