Sooduspakkumised

Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Potila eeltellimus kampaania

Põhjamaade kõige populaarsema järelveetava kultivaatori sünnikodu on Soomes. Pea 50 aastase kogemusega kultivaatori tootja Potila on praeguseks tootnud ligi 40 000 kultivaatorit, ning jätkab turuliidrina nii Soomes kui lähiriikides. Hiljuti suurema uuendus kuuri läbi teinud Potila kultivaatorite eeltellimus kampaania raames pakume soodushinnaga kultivaatoreid erinevatesse kasutus valdkondadesse.

Trimble sooduskampaania

Maailma GPS seadmete eksperdi ja turuliidri Trimble aastalõpu kampaania raames pakume Detsembri kuu jooksul valitud toodetele eriti soodsaid hindasid! Valiku hulgas on paralleelsõiduseadmed, erinevate signaalidega rooliseadmed ja täppisviljelus seadmed.

Fella sooduspakkumised

AGCO gruppi kuuluva Saksamaa silotehnika eksperdi Fella tooted on hooaja välise sooduskampaania raames kuni Detsembri esimese nädala lõpuni eriti heade hindadega. Oleme välja toonud ka mõned nädispakkumused nii niidukite, kaarutite ja vaalutite hulgast. Eeltellimus hinnad kehtivad kõikidele Fella toodetele.

Rabe sooduspakkumised

Saksamaa mullatehnika eksperdi Rabe tooted on Eestis ja Euroopas tuntud eelkõige oma tugevuse poolest, ning just seda vajavad Eesti keskmisest raskemad mullad. Vaieldamatu Saksa kvaliteediga Rabe tehnikale oleme teinud eeltellimis kampaania raames soodushinnad, mille tutvustamiseks leiate lehelt ka mõned näidismakkumused.