window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');
Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Orsi jäätmaa ja poomniidukid kohe saadaval

Itaalia vanima ja ühe suurima jäätmaa ning poomniidukite tootja Orsi tehase laost on saadaval suur valik erinevad mudeleid. Lao masinate valikus on perveniidukid, väiksemad, keskimised ja suuremad hooldusniidukid ja ka poomniidukid. Välja ei ole toodud kõik saadaval olevad lao masinad. Loodame, et leiate alltoodud valiku hulgast endale sobiva mudeli, kui mitte siis küsige saadavust teistele mudelitele meie müügiesindajatelt.

Potila kultivaatorite sooduskampaania

Põhjamaade kõige populaarsema järelveetava kultivaatori sünnikodu on Soomes. Pea 50 aastase kogemusega kultivaatori tootja Potila on praeguseks tootnud ligi 40 000 kultivaatorit, ning jätkab turuliidrina nii Soomes kui lähiriikides. Hiljuti suurema uuendus kuuri läbi teinud Potila kultivaatorite soodus kampaania raames pakume mõistliku hinnaga kultivaatoreid erinevatesse kasutus valdkondadesse.

Mascar sooduskampaania

Itaalia ühe suurima rullipresside, kiletajate ja teravilja külvikute tootja Mascar on Eesti põllumeestele tuttav juba 2000-de algusest. Praeguseks on mudelivalikusse lisandunud uusi rullipresse ja kiletajaid nii tavakasutaja kui ka profitasemel. Mascar sooduskampaania pakkumiste hulgast leiate lihtsamad heinapressid, kesktaseme ja profitaseme rullipressid siloteoks, ning erinevaid rullimähkurid ja kiletajad.

Deutz-Fahr kampaania pakkumised

Pakume Deutz-Fahr kampaaniga soodus hindadega laos olevaid traktoreid. Valikus on 97 hj - Deutz-Fahr 5100.4 D ja 201 hj - Deutz-Fahr Agrotron 6215 RC Shift traktorid. Lisaks sellele oleme välja toonud ka tutvumis pakkumise ka Deutz-Fahr 9340 TTV 336 hj astmevaba transmissiooniga traktorile.

Fella kampaania pakkumised

Valmistudes järgnevaks hooajaks pakume eeltellimus kampaania raames mõistlike hindadega Fella silotehnikat. Oleme välja toonud ka mõned näidispakkumused nii niidukite, kaarutite ja vaalutite hulgast.

Knoche väärt pakkumused kevadeks!

Pakume Eesti põllumeestele pea 55 aastase põllumajandustehnika tootmiskogemusega Saksamaa perefirma Knoche mullatehnika tooteid. Knoche toodete hulgast leiab väga suure valiku erinevaid randaale ja põllurulle, ning tüü- ja sügavkobesteid. Kampaania agregaatide hulgast leiate näidispakkumised randaalidele, tüükultivaatoritele ja põllurullidele.

Agri-Spread mineralväetise ja lubja laoturite pakkumised

Lubja ja väetisekülvikute sektoris üks kiiremalt arenev perefirma toodab Agri-Spread AS seerias lihtsaid ja tugevaid lubja laotureid, mis saavad hakkama ka väetise külviga, ning firma uusimat seeriat Agri-Spread AS 2000 seeria mineraalväetise külvikuid, mis tulevad toime ka lubja laotamisega. Mõlemal seerial on valikus IsoBus juhtimine, kaaluseadmed, roostevaba terasest mahuti ehitus ja külviku katted, AS 2000 seerial ka 14 osaline GPS sektsiooni juhtimine.

Go to Top