window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');

Sooduspakkumised

Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Mascar sooduskampaania

Itaalia ühe suurima rullipresside, kiletajate ja teravilja külvikute tootja Mascar on Eesti põllumeestele tuttav juba 2000-de algusest. Praeguseks on mudelivalikusse lisandunud uusi rullipresse ja kiletajaid nii tavakasutaja kui ka profitasemel. Mascar sooduskampaania pakkumiste hulgast leiate lihtsamad heinapressid, kesktaseme ja profitaseme rullipressid siloteoks, ning erinevaid rullimähkurid ja kiletajad.

Deutz-Fahr kampaania pakkumised

Pakume Deutz-Fahr kampaania raames mõistlike hindade ja liisingu tingimustega traktoreid. Deutz-Fahr traktorid on hea valik lisaks oma pilku püüdvale disainile eelkõige omaduste poolest mida oodatakse Saksamaa kaubamärkidelt: kõrge kvaliteet, kõrge täpsus ja töökindlus koos tipptasemel tehnoloogiaga nii ökonoomsuse kui ka mugavuse osas.

Fella kampaania pakkumised

Valmistudes järgnevaks hooajaks pakume eeltellimus kampaania raames mõistlike hindadega Fella silotehnikat. Oleme välja toonud ka mõned näidispakkumused nii niidukite, kaarutite ja vaalutite hulgast. Kampaania kehtib kuni Novembri kuu lõpuni.

Trimble sooduskampaania

Maailma GPS seadmete eksperdi ja turuliidri Trimble aastalõpu kampaania raames pakume kuni Detsembri kuu lõpuni jooksul valitud toodetele eriti soodsaid hindasid! Valiku hulgas on paralleelsõiduseadmed, erinevate signaalidega rooliseadmed ja täppisviljelus seadmed.

Rauch eeltellimus kampaania

Heitliku moega 2020 hooaeg hakkab ühele poole saama ja aeg on juba valmistuda järgnevaks hooajaks. Seepärast oleme kokku pannud Rauch mineraalväetise laoturite eeltellimus kampaania, kus on välja toodud Rauch Axis väetisekülvikute põhi mudelid. Kampaania masinate hulgas on nii lihtsad kui ka tipptehnoloogilised laoturid, ning kõik alltoodud masinad on varustatud GPS sektsiooni juhtimise valmidusega.

Knoche väärt pakkumused kevadeks!

Pakume Eesti põllumeestele pea 55 aastase põllumajandustehnika tootmiskogemusega Saksamaa perefirma Knoche mullatehnika tooteid. Knoche toodete hulgast leiab väga suure valiku erinevaid randaale ja põllurulle, ning tüü- ja sügavkobesteid. Kampaania agregaatide hulgast leiate näidispakkumised randaalidele, tüükultivaatoritele ja põllurullidele.

Agri-Spread mineralväetise ja lubja laoturite pakkumised

Lubja ja väetisekülvikute sektoris üks kiiremalt arenev perefirma toodab Agri-Spread AS seerias lihtsaid ja tugevaid lubja laotureid, mis saavad hakkama ka väetise külviga, ning firma uusimat seeriat Agri-Spread AS 2000 seeria mineraalväetise külvikuid, mis tulevad toime ka lubja laotamisega. Mõlemal seerial on valikus IsoBus juhtimine, kaaluseadmed, roostevaba terasest mahuti ehitus ja külviku katted, AS 2000 seerial ka 14 osaline GPS sektsiooni juhtimine.

Go to Top