window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());gtag('config', 'UA-48574085-1');

Sooduspakkumised

Sooduspakkumised2019-06-21T08:28:30+00:00

Fella sooduspakkumised

AGCO gruppi kuuluva Saksamaa silotehnika eksperdi Fella tooted on hooaja välise sooduskampaania raames kuni Detsembri esimese nädala lõpuni eriti heade hindadega. Oleme välja toonud ka mõned nädispakkumused nii niidukite, kaarutite ja vaalutite hulgast. Eeltellimus hinnad kehtivad kõikidele Fella toodetele.

Rabe sooduspakkumised

Saksamaa mullatehnika eksperdi Rabe tooted on Eestis ja Euroopas tuntud eelkõige oma tugevuse poolest, ning just seda vajavad Eesti keskmisest raskemad mullad. Vaieldamatu Saksa kvaliteediga Rabe tehnikale oleme teinud eeltellimis kampaania raames soodushinnad, mille tutvustamiseks leiate lehelt ka mõned näidismakkumused.

LS Mtron sooduskampaania

LS Mtron sooduskampaania raames pakume Lõuna Koreas toodetud LS Mtron lao traktorite, mis asuvad meie Rakvere müügi keskuses eriti soodsaid hindsid. Lisaks sellele pakume ka nendele konkreetsetele masinatele ka demostratsiooni võmalust.

Berthoud sooduspakkumised

Prantsusmaa koduturu kõigutamatu turuliider Berthoud on valmis saanud uue põlvkonna rippes, järelveetavad ja iseliikur taimekaitse pritsid. Seepärast oleme ka kokku pannud valiku kampaania pakkumisi erinevatele mudelitele.