window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');

Van Wamel BV

Van Wamel BV on aastal 1947 asutatud Hollandi firma, mis toodab üle maailma tuntud kvaliteetseid jäätmaa niidukeid, ehk purusteid. Eraldi tootegrupina võib välja tuua ka sorteerimisliinide tootmise.

Van Wamel Perfect nime all tuntud purustite “perfektsus” seisneb just kõrgtehnoloogiliste tasakaalustuspinkide ja keevitusrobotite kasutamises. Parim tehnoloogia ja robustne disain tagavad masina, mis töötab probleemideta pikka aega.

Perfect tootegrupp jaguneb kaheks osaks, purustid aianditesse ja viinamarja kasvandustesse, ning purustid põllumajanduse tarvis. Mõlemad grupid hõlmavad nii horisontaal, kui ka vertikaal võlliga masinaid töölaiustega 1 kuni 8,6 m.

Van Wamel Perfect ZF2 perve niidukid

Van Wamel Perfect ZF2 professionaalsed perve niidukid on välja töötatud tööks eelkõige tee äärtes ja kraavi kallastel. Robotkeevitusega korpused, tugevdatud rootorid ja integreeritud kokkupõrke kaitse tagavad pikaealisuse ka raskemates oludes. Niidukid on töölaiustega 1,5 kuni 2,4 meetrit.

2019-11-22T14:10:24+00:00