window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');

Isaria

Isaria on kaubamärk mida omab Fritzmeier Umwelttechnik, kes on Saksamaa täppisviljeluse teerajaja, ning toodab taime spektromeetreid ehk lihtsamalt seletatuna taime sensoreid Isaria Pro Active, Pro Active Spray, Pro Compact, ning mullaproovide võtmise masinaid Scout.

Taimesensor Isaria on kiiresti leidnud Saksamaal ja mujalgi euroopas sooja vastuvõtu oma kasutus lihtsuse ja kasumlikkuse poolsest. Isaria Pro Active erineb enamikest taime sensoritest selle poolest, et võimaldab töötada nii päeval, kui öösel ja pea igas taime kasvu faasis minimaalse kalibreerimisega.

Isaria Pro Active taimesensorid

Isaria Pro Active taimesensorid on välja töötatud moodsate täppisviljelus põhimõtete järgi - väetis ja taimekaitse preparaadid peavad jõudama taimedeni just sellises koguses ja mahus nagu seda reaalselt vajatakse, vältides sellega üle ja ja ala väetamist.

2024-06-12T07:41:38+00:00

Isaria Pro Compact taimesensorid

Isaria Pro Compact keskklassi taimekaitsesensorid on mineraal- ja vedelväetiste laotamisel asendamatud abimehed. Taimesensorid mõõdavad väetatava taimestiku lämmastiku sisaldust ja saadud andmete abil juhitakse reaalajas väetisekülvku laotusnorme.

2024-06-12T07:42:04+00:00
Go to Top