Eesti põllumeestele hästi tuntud Saksamaa mineraalväetise laoturite tootja Rauch laiendas järelveetavate väetiselaoturite Axent seeriat uue mudeliga.

Uus Rauch Axent 90.1 on taskukohasem ja lihtsam lahendus 100.1 järelveetavast laoturist. Axent 90.1 on 9400 l mahuga ühe sillaga mineraalväetise laotur, millel on hüdrauliline põhjalindi käitus ja mahuti kate, Isobus juhtimine, ning mehhaaniline tiisli vedrustus.

Laotusmehhanism on tuttav Axis M EMC kardaan ajamiga mudelitelt, mille ülekandesse on integreeritud teise põlvkonna Rauch EMC süsteem, mis korrigeerib väljakülvi külviku ketastele edastuva koormuse järgi, ning juhib nõnda mõlemat laotusketast individuaalselt!

Laoturil on vastavalt valikule 2 või 4 Rauchi poolt patenteeritud speed servot, mis töötavad tavapärastest lineaar aktuaatoritest 2,5 korda kiiremini, ning pole nii vastuvõtlikud väetisetolmu ja korrosiooni vastu kui lineaar aktuaatorid.

Rauch Axent laoturite töölaiused mineraalväetistega on vahemikus 18 – 50 m.

Eesti esimest Rauch Axent 90.1 mudelit saab näha messil Agritechnica 2023, ning peale seda Agroproff OÜ Rakvere müügi ja hooldekeskuses.

Küsi lisainfot

Kalev Kuusik

Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Vaido Soosaar

Harjumaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kaur Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa

+372 5562 3826
kaur.raja@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.